Kerkdiensten: iedere zondag om 10.00 uur en 18.30 uur
Luister mee

Preekrooster

Datum Tijd Predikant Collecten
31 december 2018 19:30 Ds. Noorderijk, M. (Zetten) Tijdens de dienst: Plaatselijk  kerkenwerk
Bij de uitgang: Leerstoelfonds GZB
1 januari 2019 10:00 Ds. Noorderijk, M. (Zetten) Tijdens de dienst: Instandhouding erediensten
Bij de uitgang: Studiefonds GZB
6 januari 2019 10:00 Ds. Noorderijk, M. (Zetten) Tijdens de dienst: Stichting de Hoop
Bij de uitgang: Verwarmen kerkgebouw
6 januari 2019 18:30 Ds. Baan, M. (Veenendaal) Tijdens de dienst: Stichting de Hoop
Bij de uitgang: Verwarmen kerkgebouw
13 januari 2019 10:00 Ds. Hooydonk, J.W. (Kockengen) Tijdens de dienst: Instandhouding erediensten
Bij de uitgang: Vakantiewerk gehandicapten
13 januari 2019 18:30 Ds. Noorderijk, M. (Zetten) Tijdens de dienst: Instandhouding erediensten
Bij de uitgang: Vakantiewerk gehandicapten
20 januari 2019 18:30 Ds. Zwet van, A.L. (Putten) Tijdens de dienst: Plaatselijk kerkenwerk
Bij de uitgang: Vernieuwing kerkinterieur
27 januari 2019 10:00 Ds. Wijk van, G. (Dordrecht) Tijdens de dienst: Instandhouding erediensten
Bij de uitgang: Stichting operatie-mobilisatie
27 januari 2019 18:30 Ds. Noorderijk, M. (Zetten) Tijdens de dienst: Instandhouding erediensten
Bij de uitgang: Stichting operatie-mobilisatie
30 januari 2019 10:00 Ds. Noorderijk, M. (Zetten) Tijdens de dienst: Plaatselijk kerkenwerk
Bij de uitgang: Vernieuwing kerkinterieur
3 februari 2019 10:00 Ds. Noorderijk, M. (Zetten) Tijdens de dienst: Plaatselijk kerkenwerk
Bij de uitgang: Verwarmen kerkgebouw
3 februari 2019 18:30 Ds. Lohuis, J. (Scherpenisse) Tijdens de dienst: Plaatselijk kerkenwerk
Bij de uitgang: Verwarmen kerkgebouw
10 februari 2019 10:00 Ds. Noorderijk, M. (Zetten) Tijdens de dienst: Oltalom
Bij de uitgang: Instandhouding erediensten
10 februari 2019 18:30 Ds. Noorderijk, M. (Zetten) Tijdens de dienst: Oltalom
Bij de uitgang: Instandhouding erediensten
17 februari 2019 10:00 Ds. Noorderijk, M. (Zetten) Tijdens de dienst: Plaatselijk kerkenwerk
Bij de uitgang: Lepra stichting
17 februari 2019 18:30 Ds. Vermeer, P. (Wezep) Tijdens de dienst: Plaatselijk kerkenwerk
Bij de uitgang: Lepra stichting
24 februari 2019 10:00 Ds. Groot de, J.C. (Dordrecht) Tijdens de dienst: Onderhoud kerkgebouw
Bij de uitgang: Orgelfonds
24 februari 2019 18:30 Ds. Pronk, J.Th. (Sirjansland) Tijdens de dienst: Onderhoud kerkgebouw
Bij de uitgang: Orgelfonds
3 maart 2019 10:00 Ds. Tramper, B.L.P. (Oud-Beijerland) Tijdens de dienst: Instandhouding erediensten
Bij de uitgang: Hervormd jeugdwerk
3 maart 2019 18:30 Ds. Noorderijk, M. (Zetten) Tijdens de dienst: Instandhouding erediensten
Bij de uitgang: Hervormd jeugdwerk
10 maart 2019 10:00 Ds. Noorderijk, M. (Zetten) Tijdens de dienst: Voorjaarscollecte GZB
Bij de uitgang: Vernieuwing kerkinterieur
10 maart 2019 18:30 Ds. Barth, C.J. (Nederlangbroek) Tijdens de dienst: Voorjaarscollecte GZB
Bij de uitgang: Vernieuwing kerkinterieur
13 maart 2019 14:30 Ds. Noorderijk, M. (Zetten) Tijdens de dienst: Biddagcollecte
Bij de uitgang: Plaatselijk diaconaal werk
13 maart 2019 19:30 Ds. Noorderijk, M. (Zetten) Tijdens de dienst: Biddagcollecte
Bij de uitgang: Plaatselijk diaconaal werk
17 maart 2019 10:00 Ds. Schreur, M.C. (Harskamp) Tijdens de dienst: Onderhoud Hoeksteen
Bij de uitgang: Project 1027
17 maart 2019 18:30 Ds. Muller, J. (Bleskensgraaf) Tijdens de dienst: Onderhoud Hoeksteen
Bij de uitgang: Project 1027
24 maart 2019 10:00 Ds. Noorderijk, M. (Zetten) Tijdens de dienst: Instandhouding erediensten
Bij de uitgang: Orgelfonds
24 maart 2019 18:30 Ds. Snoek, A. (Kesteren) Tijdens de dienst: Instandhouding erediensten
Bij de uitgang: Orgelfonds
31 maart 2019 10:00 Prop. Teeuw, A.A. (Ridderkerk) Tijdens de dienst: Plaatselijk kerkenwerk
Bij de uitgang: MAF
31 maart 2019 18:30 Ds. Noorderijk, M. (Zetten) Tijdens de dienst: Plaatselijk kerkenwerk
Bij de uitgang: MAF
7 april 2019 10:00 Ds. Noorderijk, M. (Zetten) Tijdens de dienst: Bond tegen het vloeken
Bij de uitgang: Vernieuwing kerkinterieur
7 april 2019 18:30 Prop. Dalen van, M. (Arnemuiden) Tijdens de dienst: Bond tegen het vloeken
Bij de uitgang: Vernieuwing kerkinterieur
14 april 2019 10:00 Ds. Breure, D. (Waarder) Tijdens de dienst: Instandhouding erediensten
Bij de uitgang: Plaatselijk  kerkenwerk
14 april 2019 18:30 Ds. Noorderijk, M. (Zetten) Tijdens de dienst: Instandhouding erediensten
Bij de uitgang: Plaatselijk  kerkenwerk
19 april 2019 19:30 Ds. Noorderijk, M. (Zetten) Tijdens de dienst: Plaatselijk kerkenwerk
Bij de uitgang: Plaatselijk diaconaal werk
21 april 2019 10:00 Ds. Noorderijk, M. (Zetten) Tijdens de dienst: Onderhoud kerkgebouw
Bij de uitgang: Friedensstimme
21 april 2019 18:30 Ds. Pater, J.A.J. (Noordwijk) Tijdens de dienst: Onderhoud kerkgebouw
Bij de uitgang: Friedensstimme
22 april 2019 09:30 Paasviering Clubs en Zondagsschool
Bij de uitgang: Plaatselijk jeugdwerk
28 april 2019 10:00 Ds. Leeuwen van, B. (Valburg) Tijdens de dienst: Instandhouding erediensten
Bij de uitgang: Plaatselijk kerkenwerk
28 april 2019 18:30 Ds. Klaassen, M. (Arnemuiden) Tijdens de dienst: Instandhouding erediensten
Bij de uitgang: Plaatselijk kerkenwerk
5 mei 2019 10:00 Ds. Sluijs, C.A. van der (Veenendaal) Tijdens de dienst: Woord en Daad
Bij de uitgang: Vernieuwing kerkinterieur
5 mei 2019 18:30 Ds. Noorderijk, M. (Zetten) Tijdens de dienst: Woord en Daad
Bij de uitgang: Vernieuwing kerkinterieur
12 mei 2019 10:00 Ds. Noorderijk, M. (Zetten) Tijdens de dienst: Plaatselijk kerkenwerk
Bij de uitgang: Plaatselijk kerkenwerk
12 mei 2019 18:30 Ds. Wijk van, G. (Dordrecht) Tijdens de dienst: Plaatselijk kerkenwerk
Bij de uitgang: Plaatselijk kerkenwerk
19 mei 2019 10:00 Ds. Noorderijk, M. (Zetten) Tijdens de dienst: Oltalom
Bij de uitgang: Instandhouding erediensten
19 mei 2019 18:30 Ds. Noorderijk, M. (Zetten) Tijdens de dienst: Oltalom
Bij de uitgang: Instandhouding erediensten
26 mei 2019 10:00 Ds. Vlijm, G.H. (Nieuwer ter Aa) Tijdens de dienst: Plaatselijk  kerkenwerk
Bij de uitgang: Onderhoud Hoeksteen
26 mei 2019 18:30 Ds. Noorderijk, M. (Zetten) Tijdens de dienst: Plaatselijk  kerkenwerk
Bij de uitgang: Onderhoud Hoeksteen
30 mei 2019 09:30 Ds. Noorderijk, M. (Zetten) Tijdens de dienst: Plaatselijk  kerkenwerk
Bij de uitgang: Stichting de Ondergrondse kerk
2 juni 2019 10:00 Prop. G.R. Mauritz (Cillaarshoek) Tijdens de dienst: De Herberg
Bij de uitgang: Vernieuwing kerkinterieur
2 juni 2019 18:30 Prop. Budding, C. (Elspeet) Tijdens de dienst: De Herberg
Bij de uitgang: Vernieuwing kerkinterieur
9 juni 2019 10:00 Ds. Noorderijk, M. (Zetten) Tijdens de dienst: Instandhouding erediensten
Bij de uitgang: Pinkstercollecte GZB
9 juni 2019 18:30 Ds. Noorderijk, M. (Zetten) Tijdens de dienst: Instandhouding erediensten
Bij de uitgang: Pinkstercollecte GZB
10 juni 2019 09:30 Ds. Snoek, A. (Kesteren) Tijdens de dienst: Instandhouding erediensten
Bij de uitgang: Pinkstercollecte GZB
16 juni 2019 10:00 Ds. Noorderijk, M. (Zetten) Tijdens de dienst: Plaatselijk  kerkenwerk
Bij de uitgang: Onderhoud kerkgebouw
16 juni 2019 18:30 Ds. Tramper, B.L.P. (Oud-Beijerland) Tijdens de dienst: Plaatselijk  kerkenwerk
Bij de uitgang: Onderhoud kerkgebouw
23 juni 2019 10:00 Ds. Noorderijk, M. (Zetten) Tijdens de dienst: Plaatselijk  kerkenwerk
Bij de uitgang: Stichting Gave
23 juni 2019 18:30 Ds. Noorderijk, M. (Zetten) Tijdens de dienst: Plaatselijk  kerkenwerk
Bij de uitgang: Stichting Gave
30 juni 2019 10:00 Ds. Noorderijk, M. (Zetten) Tijdens de dienst: Instandhouding erediensten
Bij de uitgang: Vernieuwing kerkinterieur
30 juni 2019 18:30 Ds. Maas, J.T. (Vinkeveen) Tijdens de dienst: Instandhouding erediensten
Bij de uitgang: Vernieuwing kerkinterieur
7 juli 2019 10:00 Ds. Noorderijk, M. (Zetten) Tijdens de dienst: Project 1027
Bij de uitgang: Plaatselijk  kerkenwerk
7 juli 2019 18:30 Ds. Noorderijk, M. (Zetten) Tijdens de dienst: Project 1027
Bij de uitgang: Plaatselijk  kerkenwerk
14 juli 2019 10:00 Ds. Noorderijk, M. (Zetten) Tijdens de dienst: Onderhoud hoeksteen
Bij de uitgang: Spaanse evangelische zending
14 juli 2019 18:30 Ds. Hooydonk, J.W. (Kockengen) Tijdens de dienst: Onderhoud hoeksteen
Bij de uitgang: Spaanse evangelische zending
21 juli 2019 10:00 Ds. Noorderijk, M. (Zetten) Tijdens de dienst: Instandhouding erediensten
Bij de uitgang: Orgelfonds
21 juli 2019 18:30 Ds. Noorderijk, M. (Zetten) Tijdens de dienst: Instandhouding erediensten
Bij de uitgang: Orgelfonds
28 juli 2019 10:00 Prop. Dalen van, M. (Arnemuiden) Tijdens de dienst: Plaatselijk  kerkenwerk
Bij de uitgang: Mercy Ships
28 juli 2019 18:30 Prop. Eijsden van, J. (Driebruggen) Tijdens de dienst: Plaatselijk  kerkenwerk
Bij de uitgang: Mercy Ships
4 augustus 2019 10:00 Ds. Muller, J. (Bleskensgraaf) Tijdens de dienst: Ds. Kleinbloesem
Bij de uitgang: Instandhouding erediensten
4 augustus 2019 18:30 Ds. Kamp, J.B (Arnhem) Tijdens de dienst: Ds. Kleinbloesem
Bij de uitgang: Instandhouding erediensten
4 augustus 2019 18:30 Ds. Kamp, J.B (Arnhem) Tijdens de dienst: Ds. Kleinbloesem
Bij de uitgang: Instandhouding erediensten
11 augustus 2019 10:00 Prop. Blok, J. (Randwijk) Tijdens de dienst: Onderhoud kerkgebouw
Bij de uitgang: VBOK
11 augustus 2019 18:30 Dhr. Rietveld, T. (Ridderkerk) Tijdens de dienst: Onderhoud kerkgebouw
Bij de uitgang: VBOK
18 augustus 2019 10:00 Ds. Noorderijk, M. (Zetten) Tijdens de dienst: Plaatselijk  kerkenwerk
Bij de uitgang: Hervormd jeugdwerk
18 augustus 2019 18:30 Ds. Lohuis, J. (Scherpenisse) Tijdens de dienst: Plaatselijk  kerkenwerk
Bij de uitgang: Hervormd jeugdwerk
25 augustus 2019 10:00 Ds. Noorderijk, M. (Zetten) Tijdens de dienst: IZB
Bij de uitgang: Instandhouding erediensten
25 augustus 2019 18:30 Ds. Noorderijk, M. (Zetten) Tijdens de dienst: IZB
Bij de uitgang: Instandhouding erediensten
1 september 2019 10:00 Ds. Noorderijk, M. (Zetten) Tijdens de dienst: Plaatselijk  kerkenwerk
Bij de uitgang: Vernieuwing kerkinterieur
1 september 2019 18:30 Ds. Groot de, J.C. (Dordrecht) Tijdens de dienst: Plaatselijk  kerkenwerk
Bij de uitgang: Vernieuwing kerkinterieur
8 september 2019 10:00 Ds. Noorderijk, M. (Zetten) Tijdens de dienst: Oltalom
Bij de uitgang: Instandhouding erediensten
8 september 2019 18:30 Ds. Noorderijk, M. (Zetten) Tijdens de dienst: Oltalom
Bij de uitgang: Instandhouding erediensten
15 september 2019 10:00 Ds. Noorderijk, M. (Zetten) Tijdens de dienst: Onderhoud Hoeksteen
Bij de uitgang: Plaatselijk jeugdwerk
15 september 2019 18:30 Ds. Pronk, J.Th. (Sirjansland) Tijdens de dienst: Onderhoud Hoeksteen
Bij de uitgang: Plaatselijk jeugdwerk
22 september 2019 10:00 Prop. Dalen van, M. (Arnemuiden) Tijdens de dienst: Plaatselijk  kerkenwerk
Bij de uitgang: Instandhouding erediensten
22 september 2019 18:30 Ds. Noorderijk, M. (Zetten) Tijdens de dienst: Plaatselijk  kerkenwerk
Bij de uitgang: Instandhouding erediensten
29 september 2019 10:00 Ds. Noorderijk, M. (Zetten) Tijdens de dienst: Vernieuwing kerkinterieur
Bij de uitgang: Groepsadoptie Woord en Daad
29 september 2019 18:30 Ds. Maas, M. (Dordrecht) Tijdens de dienst: Vernieuwing kerkinterieur
Bij de uitgang: Groepsadoptie Woord en Daad
6 oktober 2019 10:00 Ds. Zwet van, A.L. (Putten) Tijdens de dienst: Shaare Zedek
Bij de uitgang: Plaatselijk  kerkenwerk
6 oktober 2019 18:30 Ds. Noorderijk, M. (Zetten) Tijdens de dienst: Shaare Zedek
Bij de uitgang: Plaatselijk  kerkenwerk
13 oktober 2019 10:00 Ds. Noorderijk, M. (Zetten) Tijdens de dienst: Onderhoud kerkgebouw
Bij de uitgang: Hervormd jeugdwerk
13 oktober 2019 18:30 Prop. Budding, C. (Elspeet) Tijdens de dienst: Onderhoud kerkgebouw
Bij de uitgang: Hervormd jeugdwerk
20 oktober 2019 10:00 Ds. Teeuw, A.A (Ridderkerk) Tijdens de dienst: Instandhouding erediensten
Bij de uitgang: Stichting op weg met de ander
20 oktober 2019 18:30 Prop. Boogert, E. (Waarder) Tijdens de dienst: Instandhouding erediensten
Bij de uitgang: Stichting op weg met de ander
20 oktober 2019 10:00 Ds. Teeuw, A.A (Ridderkerk) Tijdens de dienst: Instandhouding erediensten
Bij de uitgang: Stichting op weg met de ander
20 oktober 2019 18:30 Prop. Boogert, E. (Waarder) Tijdens de dienst: Instandhouding erediensten
Bij de uitgang: Stichting op weg met de ander
27 oktober 2019 10:00 Ds. Geene, J. (Katwijk aan Zee) Tijdens de dienst: Stichting China
Bij de uitgang: Plaatselijk  kerkenwerk
27 oktober 2019 18:30 Ds. Noorderijk, M. (Zetten) Tijdens de dienst: Stichting China
Bij de uitgang: Plaatselijk  kerkenwerk
31 oktober 2019 19:30 Dienst Randwijk
3 november 2019 10:00 Ds. Noorderijk, M. (Zetten) Tijdens de dienst: Instandhouding erediensten
Bij de uitgang: Najaarscollecte GZB
3 november 2019 18:30 Ds. Barth, C.J. (Nederlangbroek) Tijdens de dienst: Instandhouding erediensten
Bij de uitgang: Najaarscollecte GZB
6 november 2019 14:30 Ds. Noorderijk, M. (Zetten) Tijdens de dienst: Dankdagcollecte
Bij de uitgang: Plaatselijk diaconaal werk
6 november 2019 19:30 Ds. Noorderijk, M. (Zetten) Tijdens de dienst: Dankdagcollecte
Bij de uitgang: Plaatselijk diaconaal werk
10 november 2019 10:00 DS. P.J. Krijgsman (Benthuizen ) Tijdens de dienst: Plaatselijk  kerkenwerk
Bij de uitgang: Vernieuwing kerkinterieur
10 november 2019 10:00 DS. P.J. Krijgsman (Benthuizen ) Tijdens de dienst: Plaatselijk  kerkenwerk
Bij de uitgang: Vernieuwing kerkinterieur
10 november 2019 18:30 Ds. Schaafsma, L. (Nunspeet) Tijdens de dienst: Plaatselijk  kerkenwerk
Bij de uitgang: Vernieuwing kerkinterieur
17 november 2019 10:00 Ds. Noorderijk, M. (Zetten) Tijdens de dienst: Onderhoud Hoeksteen
Bij de uitgang: Stichting ontmoeting
17 november 2019 18:30 Ds. Vlijm, G.H. (Nieuwer ter Aa) Tijdens de dienst: Onderhoud Hoeksteen
Bij de uitgang: Stichting ontmoeting
24 november 2019 10:00 Ds. Noorderijk, M. (Zetten) Tijdens de dienst: Oltalom
Bij de uitgang: Instandhouding erediensten
24 november 2019 18:30 Ds. Noorderijk, M. (Zetten) Tijdens de dienst: Oltalom
Bij de uitgang: Instandhouding erediensten
1 december 2019 18:30 Ds. Vermeer, P. (Wezep) Tijdens de dienst: Plaatselijk  kerkenwerk
Bij de uitgang: Evangelische hogeschool Afoort
1 december 2019 10:00 Ds. Noorderijk, M. (Zetten) Tijdens de dienst: Plaatselijk  kerkenwerk
Bij de uitgang: Evangelische hogeschool Afoort
8 december 2019 10:00 Ds. Goudriaan, M. (Ede) Tijdens de dienst: Instandhouding erediensten
Bij de uitgang: Verwarming kerkgebouw
8 december 2019 18:30 Ds. Noorderijk, M. (Zetten) Tijdens de dienst: Instandhouding erediensten
Bij de uitgang: Verwarming kerkgebouw
15 december 2019 10:00 Ds. Noorderijk, M. (Zetten) Tijdens de dienst: Onderhoud kerkgebouw
Bij de uitgang: Stichting de Ondergrondse kerk
15 december 2019 18:30 Ds. Snoek, A. (Kesteren) Tijdens de dienst: Onderhoud kerkgebouw
Bij de uitgang: Stichting de Ondergrondse kerk
22 december 2019 10:00 Ds. Hooydonk, J.W. (Kockengen) Tijdens de dienst: Stichting Stephanos
Bij de uitgang: Vernieuwing kerkinterieur
22 december 2019 18:30 Ds. Noorderijk, M. (Zetten) Tijdens de dienst: Stichting Stephanos
Bij de uitgang: Vernieuwing kerkinterieur
25 december 2019 10:00 Ds. Noorderijk, M. (Zetten) Tijdens de dienst: Instandhouding erediensten
Bij de uitgang: Stichting Messiasbelijdende Joden
25 december 2019 18:30 Ds. Breugem, J.C. (Boven-Hardinxveld) Tijdens de dienst: Instandhouding erediensten
Bij de uitgang: Stichting Messiasbelijdende Joden
26 december 2019 09:30 Kerstviering Zondagsschool en Clubs
Bij de uitgang: Plaatselijk jeugdwerk
29 december 2019 10:00 Ds. Kruijf, A.C. (Rijssen) Tijdens de dienst: Plaatselijk  kerkenwerk
Bij de uitgang: Verwarming kerkgebouw
29 december 2019 18:30 Prop. Macdaniel, J. (Nieuw Lekkerland) Tijdens de dienst: Plaatselijk  kerkenwerk
Bij de uitgang: Verwarming kerkgebouw