Kerkdiensten: iedere zondag om 10.00 uur en 18.30 uur

Preekrooster

Datum Tijd Predikant Collecten
2 januari 2022 10:00 Ds. M. Noorderijk Tijdens de dienst: St de Hoop
Bij de uitgang: verwarming kerkgebouw
2 januari 2022 18:30 Ds. A. v. Zetten (Bennekom) Tijdens de dienst: St de Hoop
Bij de uitgang: verwarming kerkgebouw
9 januari 2022 10:00 Ds. F. Hoek (Schoonhoven) Tijdens de dienst: instandhouding erediensten
Bij de uitgang: Vakantieweek gehandicapten
9 januari 2022 18:30 Ds. M. Noorderijk Tijdens de dienst: instandhouding erediensten
Bij de uitgang: Vakantieweek gehandicapten
16 januari 2022 10:00 Ds. M. Noorderijk Tijdens de dienst: plaatselijk kerkenwerk
Bij de uitgang: ZOA Vluchtelingenzorg
16 januari 2022 18:30 Ds. P.H. v. Trigt (Ede) Tijdens de dienst: plaatselijk kerkenwerk
Bij de uitgang: ZOA Vluchtelingenzorg
23 januari 2022 10:00 Ds. G. v. Wijk (Hedel) Tijdens de dienst: instandhouding erediensten
Bij de uitgang: St voedselbank
23 januari 2022 18:30 Ds. M. Noorderijk Tijdens de dienst: instandhouding erediensten
Bij de uitgang: St voedselbank
30 januari 2022 10:00 Ds. M. Noorderijk Tijdens de dienst: Lepra stichting
Bij de uitgang: plaatselijk kerkenwerk
30 januari 2022 18:30 Ds. H. Lam (Werkendam) Tijdens de dienst: Lepra stichting
Bij de uitgang: plaatselijk kerkenwerk
6 februari 2022 10:00 Ds. J.C. de Groot (Dordrecht) Tijdens de dienst: instandhouding erediensten
Bij de uitgang: HJW
6 februari 2022 18:30 Ds. M. Noorderijk Tijdens de dienst: instandhouding erediensten
Bij de uitgang: HJW
13 februari 2022 10:00 Ds. W.F. Jochemsen (Noordeloos) Tijdens de dienst: plaatselijk kerkenwerk
Bij de uitgang: verwarming kerkgebouw
13 februari 2022 18:30 Ds. M. Noorderijk Tijdens de dienst: plaatselijk kerkenwerk
Bij de uitgang: verwarming kerkgebouw
20 februari 2022 10:00 Ds. W.F. Jochemsen (Noordeloos) Tijdens de dienst: onderhoud kerkgebouw
Bij de uitgang: Oltalom
20 februari 2022 18:30 Ds. W.F. Jochemsen (Noordeloos) Tijdens de dienst: onderhoud kerkgebouw
Bij de uitgang: Oltalom
27 februari 2022 10:00 Prop. J.J. vd Meulen (Genemuiden) Tijdens de dienst: instandhouding erediensten
Bij de uitgang: orgelfonds
27 februari 2022 18:30 Ds. K. Hak (Lienden) Tijdens de dienst: instandhouding erediensten
Bij de uitgang: orgelfonds
6 maart 2022 10:00 Ds. J. de Jong (Nijkerk) Tijdens de dienst: Voorjaarscollecte GZB
Bij de uitgang: onderhoud hoeksteen
6 maart 2022 18:30 Ds. M. v. Kooten (Elspeet) Tijdens de dienst: Voorjaarscollecte GZB
Bij de uitgang: onderhoud hoeksteen
9 maart 2022 14:30 Ds. J.A.A. Geerts (Zalk) Tijdens de dienst: Biddagcollecte
Bij de uitgang: Plaatselijk Diaconaal werk
9 maart 2022 19:30 Ds. L.M. Jongejan (Ede) Tijdens de dienst: Biddagcollecte
Bij de uitgang: Plaatselijk Diaconaal werk
13 maart 2022 10:00 Ds. M.Maas (Rijssen) Tijdens de dienst: instandhouding erediensten
Bij de uitgang: vernieuwing kerkinterieur
13 maart 2022 18:30 Ds. F. Hoek (Schoonhoven) Tijdens de dienst: instandhouding erediensten
Bij de uitgang: vernieuwing kerkinterieur
20 maart 2022 10:00 Ds. W.F. Jochemsen (Noordeloos) Tijdens de dienst: instandhouding erediensten
Bij de uitgang: verwarming kerkgebouw
20 maart 2022 18:30 Ds. P.J. Krijgsman (Ridderkerk) Tijdens de dienst: instandhouding erediensten
Bij de uitgang: verwarming kerkgebouw
27 maart 2022 10:00 Ds. J. Blom (Ridderkerk) Tijdens de dienst: MAF
Bij de uitgang: orgelfonds
27 maart 2022 18:30 Ds. C.W. Rentier (Amersfoort) Tijdens de dienst: MAF
Bij de uitgang: orgelfonds
3 april 2022 10:00 Ds. G. Herwig (Nunspeet) Tijdens de dienst: instandhouding erediensten
Bij de uitgang: plaatselijk kerkenwerk
3 april 2022 18:30 Ds. J.H.de Vree (Achterberg) Tijdens de dienst: instandhouding erediensten
Bij de uitgang: plaatselijk kerkenwerk
10 april 2022 10:00 Ds. J.W. Hooydonk (Oldebroek) Tijdens de dienst: plaatselijk kerkenwerk
Bij de uitgang: onderhoud kerkgebouw
10 april 2022 18:30 Ds. J. Geene (Katwijk) Tijdens de dienst: plaatselijk kerkenwerk
Bij de uitgang: onderhoud kerkgebouw
15 april 2022 19:30 Ds. M.A. vd Berg (Groot-Ammers) Tijdens de dienst: instandhouding erediensten
Bij de uitgang: Plaatselijk Diaconaal werk
17 april 2022 10:00 Ds. H. v Ginkel (Goes) Tijdens de dienst: plaatselijk kerkenwerk
Bij de uitgang: Friedenstimme
17 april 2022 18:30 Ds. J.A.C. Olie (Delft) Tijdens de dienst: plaatselijk kerkenwerk
Bij de uitgang: Friedenstimme
18 april 2022 09:30 x Tijdens de dienst: plaatselijk kerkenwerk
Bij de uitgang: Plaatselijk Diaconaal werk
24 april 2022 10:00 Prop. T.R. Rietveld (Ridderkerk) Tijdens de dienst: Bond tegen het vloeken
Bij de uitgang: instandhouding erediensten
24 april 2022 18:30 Ds. M.A. Kuijt (Wijk (bij Heusden)) Tijdens de dienst: Bond tegen het vloeken
Bij de uitgang: instandhouding erediensten
1 mei 2022 10:00 Prop. A. Jongejan (Waarder) Tijdens de dienst: instandhouding erediensten
Bij de uitgang: St op weg met de ander
1 mei 2022 18:30 Ds. J. Belder (Harskamp) Tijdens de dienst: instandhouding erediensten
Bij de uitgang: St op weg met de ander
8 mei 2022 10:00 Ds. A. vd Stoep (Nieuwland) Tijdens de dienst: instandhouding erediensten
Bij de uitgang: vernieuwing kerkinterieur
8 mei 2022 18:30 Ds. A.L. v. Zwet (Putten) Tijdens de dienst: instandhouding erediensten
Bij de uitgang: vernieuwing kerkinterieur
15 mei 2022 10:00 Ds. J. Prins (Ede) Tijdens de dienst: onderhoud kerkgebouw
Bij de uitgang: Oltalom
15 mei 2022 18:30 Ds. J. Prins (Ede) Tijdens de dienst: onderhoud kerkgebouw
Bij de uitgang: Oltalom
22 mei 2022 10:00 Ds. J.C. Breugem (Boven-Hardinxveld) Tijdens de dienst: instandhouding erediensten
Bij de uitgang: plaatselijk kerkenwerk
22 mei 2022 18:30 Ds. J. v Dijk (Ridderkerk) Tijdens de dienst: instandhouding erediensten
Bij de uitgang: plaatselijk kerkenwerk
26 mei 2022 10:00 Ds. J. Belder (Harskamp) Tijdens de dienst: plaatselijk kerkenwerk
Bij de uitgang: St De Ondergrondse kerk
29 mei 2022 10:00 Ds. P.C.H.Kleinbloesem (Goudswaard) Tijdens de dienst: onderhoud kerkgebouw
Bij de uitgang: Ds Kleinbloesem Cuba
29 mei 2022 18:30 Ds. W. v. Weelden (Oud-Alblas) Tijdens de dienst: onderhoud kerkgebouw
Bij de uitgang: Ds Kleinbloesem Cuba
5 juni 2022 10:00 Ds. H. Roseboom (Kesteren) Tijdens de dienst: Pinkstercollecte GZB
Bij de uitgang: instandhouding erediensten
5 juni 2022 18:30 Ds. B.L.P. Tramper (Waarder) Tijdens de dienst: Pinkstercollecte GZB
Bij de uitgang: instandhouding erediensten
6 juni 2022 09:30 Ds. P.M. van't Hof (Rijssen) Tijdens de dienst: Pinkstercollecte GZB
Bij de uitgang: plaatselijk kerkenwerk
12 juni 2022 10:00 Prop. J.J. v.d. Meulen (Genemuiden) Tijdens de dienst: plaatselijk kerkenwerk
Bij de uitgang: Woord en Daad
12 juni 2022 18:30 Ds. Dr. M. Visser (Wezep) Tijdens de dienst: plaatselijk kerkenwerk
Bij de uitgang: Woord en Daad
19 juni 2022 10:00 Ds. R. Veldman (Nunspeet) Tijdens de dienst: St Gave
Bij de uitgang: instandhouding erediensten
19 juni 2022 18:30 Ds. J. C. Schuurman (Putten) Tijdens de dienst: St Gave
Bij de uitgang: instandhouding erediensten
26 juni 2022 10:00 Ds. P. Vermeer (Wezep) Tijdens de dienst: instandhouding erediensten
Bij de uitgang: plaatselijk kerkenwerk
26 juni 2022 18:30 Ds. E. Gouda (Nieuw-Lekkerland) Tijdens de dienst: instandhouding erediensten
Bij de uitgang: plaatselijk kerkenwerk
3 juli 2022 10:00 Dr. J. v. Beelen (Veenendaal) Tijdens de dienst: plaatselijk kerkenwerk
Bij de uitgang: onderhoud hoeksteen
3 juli 2022 18:30 Ds. D Breure (Kockengen) Tijdens de dienst: plaatselijk kerkenwerk
Bij de uitgang: onderhoud hoeksteen
10 juli 2022 10:00 Ds. P.J. Krijgsman (Ridderkerk) Tijdens de dienst: IZB
Bij de uitgang: instandhouding erediensten
10 juli 2022 18:30 Ds. G. v Wijk (Hedel) Tijdens de dienst: IZB
Bij de uitgang: instandhouding erediensten
17 juli 2022 10:00 Ds. J.W. Hooydonk (Oldebroek) Tijdens de dienst: orgelfonds
Bij de uitgang: St de Herberg
17 juli 2022 18:30 Ds. H.B. vd Knijff (Wilsum) Tijdens de dienst: orgelfonds
Bij de uitgang: St de Herberg
24 juli 2022 10:00 Ds. Joz. A.de Koeijer (Ermelo) Tijdens de dienst: Spaanse Evangelische Zending
Bij de uitgang: instandhouding erediensten
24 juli 2022 18:30 Ds. J. de Jong (Nijkerk) Tijdens de dienst: Spaanse Evangelische Zending
Bij de uitgang: instandhouding erediensten
31 juli 2022 10:00 Ds. B.L.P. Tramper (Waarder) Tijdens de dienst: onderhoud kerkgebouw
Bij de uitgang: plaatselijk kerkenwerk
31 juli 2022 18:30 Ds. F. Hoek (Schoonhoven) Tijdens de dienst: onderhoud kerkgebouw
Bij de uitgang: plaatselijk kerkenwerk
7 augustus 2022 10:00 Ds. P.H. v. Trigt (Ede) Tijdens de dienst: St China
Bij de uitgang: instandhouding erediensten
7 augustus 2022 18:30 Ds. M. Goudriaan (Ede) Tijdens de dienst: St China
Bij de uitgang: instandhouding erediensten
14 augustus 2022 10:00 Ds. J.J. Verhaar (Krimpen ad IJssel) Tijdens de dienst: instandhouding erediensten
Bij de uitgang: plaatselijk kerkenwerk
14 augustus 2022 18:30 Ds. J. Prins (Ede) Tijdens de dienst: instandhouding erediensten
Bij de uitgang: plaatselijk kerkenwerk
21 augustus 2022 10:00 Ds. J.C. de Groot (Dordrecht) Tijdens de dienst: instandhouding erediensten
Bij de uitgang: VBW
21 augustus 2022 18:30 Ds. G. Herwig (Nunspeet) Tijdens de dienst: instandhouding erediensten
Bij de uitgang: VBW
28 augustus 2022 10:00 Ds. T.C. de Leeuw (Sprang Capelle) Tijdens de dienst: instandhouding erediensten
Bij de uitgang: plaatselijk kerkenwerk
28 augustus 2022 18:30 Ds. J.B. ten Hove (Veenendaal) Tijdens de dienst: instandhouding erediensten
Bij de uitgang: plaatselijk kerkenwerk
4 september 2022 10:00 Ds. L.M. Jongejan (Ede) Tijdens de dienst: Project 1027
Bij de uitgang: onderhoud kerkgebouw
4 september 2022 18:30 Ds. H. Lam (Werkendam) Tijdens de dienst: Project 1027
Bij de uitgang: onderhoud kerkgebouw
11 september 2022 10:00 Ds. H. Roseboom (Kesteren) Tijdens de dienst: instandhouding erediensten
Bij de uitgang: Oltalom
11 september 2022 18:30 Ds. H. Roseboom (Kesteren) Tijdens de dienst: instandhouding erediensten
Bij de uitgang: Oltalom
18 september 2022 10:00 Ds. J. Tadema (Nijkerk) Tijdens de dienst: Plaatselijk Jeugdwerk
Bij de uitgang: instandhouding erediensten
18 september 2022 18:30 Ds. L. de Wit (Ede) Tijdens de dienst: Plaatselijk Jeugdwerk
Bij de uitgang: instandhouding erediensten
25 september 2022 10:00 Ds. J.A.J. Pater (Noordwijk) Tijdens de dienst: instandhouding erediensten
Bij de uitgang: St Stephanos
25 september 2022 18:30 Ds. L. de Wit (Ede) Tijdens de dienst: instandhouding erediensten
Bij de uitgang: St Stephanos
2 oktober 2022 10:00 Ds. R. Veldman (Nunspeet) Tijdens de dienst: Shaare Zedek
Bij de uitgang: plaatselijk kerkenwerk
2 oktober 2022 18:30 Ds. J.C. Breugem (Boven-Hardinxveld) Tijdens de dienst: Shaare Zedek
Bij de uitgang: plaatselijk kerkenwerk
9 oktober 2022 10:00 Ds. M.A. vd Berg (Groot-Ammers) Tijdens de dienst: instandhouding erediensten
Bij de uitgang: Evangelische Hogeschool Amfoort
9 oktober 2022 18:30 Ds. H.J.T. Lubbers (Woudenberg) Tijdens de dienst: instandhouding erediensten
Bij de uitgang: Evangelische Hogeschool Amfoort
16 oktober 2022 10:00 Prop. R. Slingerland Tijdens de dienst: instandhouding erediensten
Bij de uitgang: vernieuwing kerkinterieur
16 oktober 2022 18:30 Ds. M. Maas (Rijssen) Tijdens de dienst: instandhouding erediensten
Bij de uitgang: vernieuwing kerkinterieur
23 oktober 2022 10:00 Ds. J. de Jong (Nijkerk) Tijdens de dienst: instandhouding erediensten
Bij de uitgang: plaatselijk kerkenwerk
23 oktober 2022 18:30 Ds. A.H. v Mourik (Kamperveen) Tijdens de dienst: instandhouding erediensten
Bij de uitgang: plaatselijk kerkenwerk
30 oktober 2022 10:00 Ds. J. Belder (Harskamp) Tijdens de dienst: instandhouding erediensten
Bij de uitgang: onderhoud hoeksteen
30 oktober 2022 18:30 Ds. G. v. Wijk (Hedel) Tijdens de dienst: instandhouding erediensten
Bij de uitgang: onderhoud hoeksteen
2 november 2022 14:30 Prop. J.J. vd Meulen (Genemuiden) Tijdens de dienst: dankdagcollecte
Bij de uitgang: Plaatselijk Diaconaal werk
2 november 2022 19:30 Ds. L. Plug (Barneveld) Tijdens de dienst: dankdagcollecte
Bij de uitgang: Plaatselijk Diaconaal werk
6 november 2022 10:00 Ds. M. Noorderijk (IJsselmuiden) Tijdens de dienst: VBOK
Bij de uitgang: onderhoud kerkgebouw
6 november 2022 18:30 Ds. P.C.H.Kleinbloesem (Goudswaard) Tijdens de dienst: VBOK
Bij de uitgang: onderhoud kerkgebouw
13 november 2022 10:00 Ds. J. de Jong (Nijkerk) Tijdens de dienst: instandhouding erediensten
Bij de uitgang: Oltalom
13 november 2022 18:30 Ds. J. de Jong (Nijkerk) Tijdens de dienst: instandhouding erediensten
Bij de uitgang: Oltalom
20 november 2022 10:00 Ds. H. v. Wingerden (Rijssen) Tijdens de dienst: Najaarscollecte GZB
Bij de uitgang: verwarming kerkgebouw
20 november 2022 18:30 Ds. T.C. de Leeuw (Sprang Capelle) Tijdens de dienst: Najaarscollecte GZB
Bij de uitgang: verwarming kerkgebouw
27 november 2022 10:00 Ds. A. de Lange (Nieuw-Lekkerland) Tijdens de dienst: instandhouding erediensten
Bij de uitgang: plaatselijk kerkenwerk
27 november 2022 18:30 Ds. J. Muller (Bleskensgraaf) Tijdens de dienst: instandhouding erediensten
Bij de uitgang: plaatselijk kerkenwerk
4 december 2022 10:00 Ds. L. W├╝llschleger (Harderwijk) Tijdens de dienst: instandhouding erediensten
Bij de uitgang: St de ondergrondse Kerk
4 december 2022 18:30 Ds. L. Plug (Barneveld) Tijdens de dienst: instandhouding erediensten
Bij de uitgang: St de ondergrondse Kerk
11 december 2022 10:00 Ds. C.J. Barth (Nederlangbroek) Tijdens de dienst: St Ontmoeting
Bij de uitgang: onderhoud hoeksteen
11 december 2022 18:30 Ds. J. Geene (Katwijk) Tijdens de dienst: St Ontmoeting
Bij de uitgang: onderhoud hoeksteen
18 december 2022 10:00 Ds. A.L. v. Zwet (Putten) Tijdens de dienst: instandhouding erediensten
Bij de uitgang: verwarming kerkgebouw
18 december 2022 18:30 Ds. J. Harteman (Kampen) Tijdens de dienst: instandhouding erediensten
Bij de uitgang: verwarming kerkgebouw
25 december 2022 10:00 Ds. J.J. Verhaar (Krimpen ad IJssel) Tijdens de dienst: instandhouding erediensten
Bij de uitgang: St Messias belijdende Joden
25 december 2022 18:30 Ds. M.C. Schreur (Ouddorp) Tijdens de dienst: instandhouding erediensten
Bij de uitgang: St Messias belijdende Joden
26 december 2022 09:30 x Tijdens de dienst: Plaatselijk Jeugdwerk
Bij de uitgang: plaatselijk kerkenwerk
31 december 2022 19:30 Ds. J. Tadema (Nijkerk) Tijdens de dienst: verwarming kerkgebouw
Bij de uitgang: Leerstoelfonds GZB