Kerkdiensten: iedere zondag om 10.00 uur en 18.30 uur

Preekrooster

Datum Tijd Predikant Collecten
1 januari 2021 10:00 ds. M. Noorderijk (instandhouding erediensten) Tijdens de dienst: Studiefonds G.B.
3 januari 2021 10:00 ds. M. Noorderijk (Stichting de Hoop) Tijdens de dienst: verwarming kerkgebouw
3 januari 2021 18:30 ds. J. Veldhuijzen Putten (Stichting de Hoop) Tijdens de dienst: verwarming kerkgebouw
10 januari 2021 10:00 Prof. dr. M.J. Paul Ede (instandhouding erediensten) Tijdens de dienst: Vakantiewerk gehandicapten
10 januari 2021 18:30 ds. J. Kommers Harderwijk (instandhouding erediensten) Tijdens de dienst: Vakantiewerk gehandicapten
17 januari 2021 10:00 ds. D.J.W. Kok Stolwijk (plaatselijk kerkenwerk) Tijdens de dienst: vernieuwing kerkinterieur
17 januari 2021 18:30 ds M. Noorderijk (plaatselijk kerkenwerk) Tijdens de dienst: vernieuwing kerkinterieur
24 januari 2021 10:00 ds. A. van Zetten Bennekom (instandhouding erediensten) Tijdens de dienst: Stichting voedselbank Zetten
24 januari 2021 18:30 ds. M. Noorderijk (instandhouding erediensten) Tijdens de dienst: Stichting voedselbank Zetten
31 januari 2021 10:00 ds. M. Noorderijk (Lepra stichting) Tijdens de dienst: plaatselijk kerkenwerk
31 januari 2021 18:30 ds. C.J. Barth Nederlangbroek (Lepra stichting) Tijdens de dienst: plaatselijk kerkenwerk
7 februari 2021 10:00 ds. M. Noorderijk (instandhouding erediensten) Tijdens de dienst: Oltalom
7 februari 2021 18:30 ds. M. Noorderijk (instandhouding erediensten) Tijdens de dienst: Oltalom
14 februari 2021 10:00 ds. W.v.Weelden Oud-Alblas (plaatselijk kerkenwerk) Tijdens de dienst: verwarming kerkgebouw
14 februari 2021 18:30 ds. M. Noorderijk (plaatselijk kerkenwerk) Tijdens de dienst: verwarming kerkgebouw
21 februari 2021 10:00 ds. P.C.H. Kleinbloesem Goudswaard (vernieuwing kerkinterieur) Tijdens de dienst: H.J.W.
21 februari 2021 18:30 ds. J. Geene Katwijk (vernieuwing kerkinterieur) Tijdens de dienst: H.J.W.
28 februari 2021 10:00 ds. M. Goudriaan Ede (instandhouding erediensten) Tijdens de dienst: orgelfonds
28 februari 2021 18:30 ds.L.Hak IJzendoorn (instandhouding erediensten) Tijdens de dienst: orgelfonds
7 maart 2021 10:00 ds. M. Noorderijk (Voorjaarscollecte GZB) Tijdens de dienst: vernieuwing kerkinterieur
7 maart 2021 18:30 ds. J. Muller Bleskensgraaf (Voorjaarscollecte GZB) Tijdens de dienst: vernieuwing kerkinterieur
10 maart 2021 14:30 ds. M. Noorderijk (biddagcollecte) Tijdens de dienst: Plaatselijk diaconaal werk
10 maart 2021 19:30 ds. M. Noorderijk (biddagcollecte) Tijdens de dienst: Plaatselijk diaconaal werk
14 maart 2021 10:00 ds. H. Lam Werkendam (instandhouding erediensten) Tijdens de dienst: onderhoud hoeksteen
14 maart 2021 18:30 ds.K.Hak Lienden (instandhouding erediensten) Tijdens de dienst: onderhoud hoeksteen
21 maart 2021 10:00 ds. A.L. van Zwet Putten (instandhouding erediensten) Tijdens de dienst: vernieuwing kerkinterieur
21 maart 2021 18:30 ds. M. Noorderijk (instandhouding erediensten) Tijdens de dienst: vernieuwing kerkinterieur
28 maart 2021 10:00 ds. M. Noorderijk (MAF) Tijdens de dienst: orgelfonds
28 maart 2021 18:30 ds. J.T.Maas Vinkeveen (MAF) Tijdens de dienst: orgelfonds
2 april 2021 19:30 ds. M. Noorderijk (plaatselijk kerkenwerk) Tijdens de dienst: Plaatselijk diaconaal werk
4 april 2021 10:00 ds. M. Noorderijk (onderhoud kerkgebouw) Tijdens de dienst: Friedenstimme
4 april 2021 18:30 ds. A.Snoek Kesteren (onderhoud kerkgebouw) Tijdens de dienst: Friedenstimme
5 april 2021 09:30 Tijdens de dienst: Plaatselijk diaconaal werk
11 april 2021 10:00 ds. L. Wüllschleger Harderwijk (instandhouding erediensten) Tijdens de dienst: plaatselijk kerkenwerk
11 april 2021 18:30 ds. M. Noorderijk (instandhouding erediensten) Tijdens de dienst: plaatselijk kerkenwerk
18 april 2021 10:00 ds. M. Noorderijk (vernieuwing kerkinterieur) Tijdens de dienst: onderhoud kerkgebouw
18 april 2021 18:30 ds. M. Maas Dordrecht (vernieuwing kerkinterieur) Tijdens de dienst: onderhoud kerkgebouw
25 april 2021 10:00 ds. J.C. Breugem Boven-hardinxveld (Bond tegen het vloeken) Tijdens de dienst: instandhouding erediensten
25 april 2021 18:30 ds. M. Noorderijk (Bond tegen het vloeken) Tijdens de dienst: instandhouding erediensten
2 mei 2021 10:00 ds. M. Noorderijk (plaatselijk kerkenwerk) Tijdens de dienst: Stichting op weg met de ander
2 mei 2021 18:30 ds. H. Russcher Veenendaal (plaatselijk kerkenwerk) Tijdens de dienst: Stichting op weg met de ander
9 mei 2021 10:00 ds. M. Klaassen (instandhouding erediensten) Tijdens de dienst: vernieuwing kerkinterieur
9 mei 2021 18:30 ds.G.H. Kruijmer Lage Vuursche (instandhouding erediensten) Tijdens de dienst: vernieuwing kerkinterieur
13 mei 2021 09:30 ds. M. Noorderijk (onderhoud hoeksteen) Tijdens de dienst: Stichting de ondergrondse kerk
16 mei 2021 10:00 ds. J.C. Schuurman Putten (plaatselijk kerkenwerk) Tijdens de dienst: onderhoud kerkgebouw
16 mei 2021 18:30 ds. M. Noorderijk (plaatselijk kerkenwerk) Tijdens de dienst: onderhoud kerkgebouw
23 mei 2021 10:00 ds. M. Noorderijk (Pinkstercollecte GZB) Tijdens de dienst: instandhouding erediensten
23 mei 2021 18:30 ds. M. Noorderijk (Pinkstercollecte GZB) Tijdens de dienst: instandhouding erediensten
24 mei 2021 09:30 ds. L. de Wit Ede (Pinkstercollecte GZB) Tijdens de dienst: plaatselijk kerkenwerk
30 mei 2021 10:00 ds. M. Noorderijk (instandhouding erediensten) Tijdens de dienst: plaatselijk kerkenwerk
30 mei 2021 18:30 ds. F. Hoek Schoonhoven (instandhouding erediensten) Tijdens de dienst: plaatselijk kerkenwerk
6 juni 2021 10:00 ds. M. Noorderijk (onderhoud kerkgebouw) Tijdens de dienst: Oltalom
6 juni 2021 18:30 ds. M. Noorderijk (onderhoud kerkgebouw) Tijdens de dienst: Oltalom
13 juni 2021 10:00 Prop. J. vd Meulen Genemuiden (Woord en Daad) Tijdens de dienst: plaatselijk kerkenwerk
13 juni 2021 18:30 ds. M. Noorderijk (Woord en Daad) Tijdens de dienst: plaatselijk kerkenwerk
20 juni 2021 10:00 ds. M. Noorderijk (instandhouding erediensten) Tijdens de dienst: Stichting Gave
20 juni 2021 18:30 ds. M. Noorderijk (instandhouding erediensten) Tijdens de dienst: Stichting Gave
27 juni 2021 10:00 ds. Joz A. de Koeijer Ermelo (vernieuwing kerkinterieur) Tijdens de dienst: instandhouding erediensten
27 juni 2021 18:30 ds. M. Noorderijk (vernieuwing kerkinterieur) Tijdens de dienst: instandhouding erediensten
4 juli 2021 10:00 ds. M. Noorderijk (plaatselijk kerkenwerk) Tijdens de dienst: onderhoud hoeksteen
4 juli 2021 18:30 ds. M. Noorderijk (plaatselijk kerkenwerk) Tijdens de dienst: onderhoud hoeksteen
11 juli 2021 10:00 ds. P.C.H. Kleinbloesem Goudswaard (orgelfonds) Tijdens de dienst: Ds. Kleinbloesem Cuba
11 juli 2021 18:30 ds. M. Noorderijk (orgelfonds) Tijdens de dienst: Ds. Kleinbloesem Cuba
18 juli 2021 10:00 ds. M. Noorderijk (I.Z.B.) Tijdens de dienst: plaatselijk kerkenwerk
18 juli 2021 18:30 dr.J. v Beelen Veenendaal (I.Z.B.) Tijdens de dienst: plaatselijk kerkenwerk
25 juli 2021 10:00 ds.G.F. Willemsen Veenendaal (instandhouding erediensten) Tijdens de dienst: de Herberg
25 juli 2021 18:30 prop. G.R. Mauritz Cillaarshoek (instandhouding erediensten) Tijdens de dienst: de Herberg
1 augustus 2021 10:00 ds. J. de Jong Nijkerk (onderhoud kerkgebouw) Tijdens de dienst: plaatselijk kerkenwerk
1 augustus 2021 18:30 ds. J. Prins Ede (onderhoud kerkgebouw) Tijdens de dienst: plaatselijk kerkenwerk
8 augustus 2021 10:00 ds. H. v Wingerden Rijssen (vernieuwing kerkinterieur) Tijdens de dienst: Mercy Ships
8 augustus 2021 18:30 (vernieuwing kerkinterieur) Tijdens de dienst: Mercy Ships
15 augustus 2021 10:00 ds. M. Noorderijk (Project 1027) Tijdens de dienst: plaatselijk kerkenwerk
15 augustus 2021 18:30 ds. W. v Weelden Oud-alblas (Project 1027) Tijdens de dienst: plaatselijk kerkenwerk
22 augustus 2021 10:00 ds. H. Lam Werkendam (instandhouding erediensten) Tijdens de dienst: plaatselijk kerkenwerk
22 augustus 2021 18:30 ds. M. Noorderijk (instandhouding erediensten) Tijdens de dienst: plaatselijk kerkenwerk
29 augustus 2021 10:00 ds. M. Noorderijk (vernieuwing kerkinterieur) Tijdens de dienst: Spaanse evangelische zending
29 augustus 2021 18:30 ds. M. Noorderijk (vernieuwing kerkinterieur) Tijdens de dienst: Spaanse evangelische zending
5 september 2021 10:00 ds. M. Noorderijk (instandhouding erediensten) Tijdens de dienst: onderhoud kerkgebouw
5 september 2021 18:30 ds. G.H.Vlijm Nieuwer ter Aa (instandhouding erediensten) Tijdens de dienst: onderhoud kerkgebouw
12 september 2021 10:00 ds. M. Noorderijk (plaatselijk kerkenwerk) Tijdens de dienst: Oltalom
12 september 2021 18:30 ds. M. Noorderijk (plaatselijk kerkenwerk) Tijdens de dienst: Oltalom
19 september 2021 10:00 prop. T.R. Rietveld Ridderkerk (Stichting China) Tijdens de dienst: instandhouding erediensten
19 september 2021 18:30 ds. M. Noorderijk (Stichting China) Tijdens de dienst: instandhouding erediensten
26 september 2021 10:00 ds. M. Noorderijk (plaatselijk kerkenwerk) Tijdens de dienst: Plaastelijk jeugdwerk
26 september 2021 18:30 ds. M. Messemaker Nijkerk (plaatselijk kerkenwerk) Tijdens de dienst: Plaatselijk jeugdwerk
3 oktober 2021 10:00 ds. M. Noorderijk (Shaare Zedek) Tijdens de dienst: vernieuwing kerkinterieur
3 oktober 2021 18:30 ds. A.van Zetten Bennekom (Shaare Zedek) Tijdens de dienst: vernieuwing kerkinterieur
10 oktober 2021 10:00 ds. J.W. Hooydonk Oldenbroek (plaatselijk kerkenwerk) Tijdens de dienst: onderhoud kerkgebouw
10 oktober 2021 18:30 ds. M. Noorderijk (plaatselijk kerkenwerk) Tijdens de dienst: onderhoud kerkgebouw
17 oktober 2021 10:00 ds. M. Noorderijk (instandhouding erediensten) Tijdens de dienst: Evangelische hogeschool Afoort
17 oktober 2021 18:30 ds. J.C. Breugem Boven-hardinxveld (instandhouding erediensten) Tijdens de dienst: Evangelische hogeschool Afoort
24 oktober 2021 10:00 ds. J. Muller Bleskensgraaf (Stichting Stephanos) Tijdens de dienst: plaatselijk kerkenwerk
24 oktober 2021 18:30 ds. K.Hak Lienden (Stichting Stephanos) Tijdens de dienst: plaatselijk kerkenwerk
30 oktober 2021 19:30 x
31 oktober 2021 10:00 ds. D. Breure Kockengen (instandhouding erediensten) Tijdens de dienst: vernieuwing kerkinterieur
31 oktober 2021 18:30 ds. M. Noorderijk (instandhouding erediensten) Tijdens de dienst: vernieuwing kerkinterieur
3 november 2021 14:30 ds. M. Noorderijk (dankdagcollecte) Tijdens de dienst: Plaatselijk diaconaal werk
3 november 2021 19:30 ds. M. Noorderijk (dankdagcollecte) Tijdens de dienst: Plaatselijk diaconaal werk
7 november 2021 10:00 ds. J. Geene Katwijk (Najaarscollecte GZB) Tijdens de dienst: plaatselijk kerkenwerk
7 november 2021 18:30 ds. G. v Wijk Hedel (Najaarscollecte GZB) Tijdens de dienst: plaatselijk kerkenwerk
14 november 2021 10:00 ds. M. Noorderijk (vernieuwing kerkinterieur) Tijdens de dienst: VBOK
14 november 2021 18:30 ds. C.J.Barth Nederlangbroek (vernieuwing kerkinterieur) Tijdens de dienst: VBOK
21 november 2021 10:00 ds. J. de Jong Nijkerk (Stichting ontmoeting) Tijdens de dienst: onderhoud hoeksteen
21 november 2021 18:30 ds. M. Noorderijk (Stichting ontmoeting) Tijdens de dienst: onderhoud hoeksteen
28 november 2021 18:30 ds. G. Herwig Nunspeet (plaatselijk kerkenwerk) Tijdens de dienst: verwarming kerkgebouw
28 november 2021 10:00 ds. M. Noorderijk (plaatselijk kerkenwerk) Tijdens de dienst: verwarming kerkgebouw
5 december 2021 10:00 ds. M. Noorderijk (instandhouding erediensten) Tijdens de dienst: Oltalom
5 december 2021 18:30 ds. M. Noorderijk (instandhouding erediensten) Tijdens de dienst: Oltalom
12 december 2021 10:00 ds. J. Prins Ede (Stichting de ondergrondse kerk) Tijdens de dienst: onderhoud kerkgebouw
12 december 2021 18:30 ds. M. Noorderijk (Stichting de ondergrondse kerk) Tijdens de dienst: onderhoud kerkgebouw
19 december 2021 10:00 ds. M. Noorderijk (vernieuwing kerkinterieur) Tijdens de dienst: instandhouding erediensten
19 december 2021 18:30 ds. B.L.P. Tramper Oud-beijerland (vernieuwing kerkinterieur) Tijdens de dienst: instandhouding erediensten
25 december 2021 10:00 ds. M. Noorderijk (instandhouding erediensten) Tijdens de dienst: Plaatselijk jeugdwerk
25 december 2021 x Tijdens de dienst: Plaatselijk jeugdwerk
26 december 2021 10:00 ds. M. Noorderijk (Stichting Messias belijdende Joden) Tijdens de dienst: verwarming kerkgebouw
26 december 2021 18:30 ds. J. B. ten Hove Veenendaal (Stichting Messias belijdende Joden) Tijdens de dienst: verwarming kerkgebouw
31 december 2021 19:30 ds. M. Noorderijk (plaatselijk kerkenwerk) Tijdens de dienst: Leerstoelfonds GZB
1 januari 2022 10:00 Ds. M. Noorderijk
2 januari 2022 10:00 Ds. M. Noorderijk
2 januari 2022 18:30 Ds. A. v. Zetten (Bennekom)
9 januari 2022 18:30 Ds. M. Noorderijk
9 januari 2022 10:00 Ds. F. Hoek (Schoonhoven)
16 januari 2022 10:00 Ds. M. Noorderijk
16 januari 2022 18:30 Ds. P.H. v. Trigt (Ede)
23 januari 2022 10:00 Ds. G. v. Wijk (Hedel)
23 januari 2022 18:30 Ds. M. Noorderijk
30 januari 2022 10:00 Ds. M. Noorderijk
30 januari 2022 18:30 Ds. H. Lam (Werkendam)
6 februari 2022 10:00 Ds. J.C. de Groot (Dordrecht)
6 februari 2022 18:30 Ds. M. Noorderijk
13 februari 2022 10:00 Ds. W.F. Jochemsen (Noordeloos)
13 februari 2022 18:30 Ds. M. Noorderijk
20 februari 2022 10:00 Ds. W.F. Jochemsen (Noordeloos)
20 februari 2022 18:30 Ds. W.F. Jochemsen (Noordeloos)
27 februari 2022 10:00 Prop. J.J. vd Meulen (Genemuiden)
27 februari 2022 18:30 Ds. K. Hak (Lienden)
6 maart 2022 18:30 Ds. M. v. Kooten (Elspeet)
6 maart 2022 10:00 Ds. J. de Jong (Nijkerk)
9 maart 2022 14:30 Ds. J.A.A. Geerts (Zalk)
9 maart 2022 19:30 Ds. L.M. Jongejan (Ede)
13 maart 2022 10:00 Ds. M.Maas (Rijssen)
13 maart 2022 18:30 Ds. F. Hoek (Schoonhoven)
20 maart 2022 10:00 Ds. W.F. Jochemsen (Noordeloos)
20 maart 2022 18:30 Ds. P.J. Krijgsman (Ridderkerk)
27 maart 2022 10:00 Ds. J. Blom (Ridderkerk)
27 maart 2022 18:30 Ds. C.W. Rentier (Amersfoort)
3 april 2022 10:00 Ds. G. Herwig (Nunspeet)
3 april 2022 18:30 Ds. J.H.de Vree (Achterberg)
10 april 2022 10:00 Ds. J.W. Hooydonk (Oldebroek)
10 april 2022 18:30 Ds. J. Geene (Katwijk)
15 april 2022 19:30 Ds. M.A. vd Berg (Groot-Ammers)
17 april 2022 10:00 Ds. H. v Ginkel (Goes)
17 april 2022 18:30 Ds. J.A.C. Olie (Delft)
18 april 2022 09:30 x
24 april 2022 10:00 Prop. T.R. Rietveld (Ridderkerk)
24 april 2022 18:30 Ds. M.A. Kuijt (Wijk (bij Heusden))
1 mei 2022 10:00 Prop. A. Jongejan (Waarder)
1 mei 2022 18:30 Ds. J. Belder (Harskamp)
8 mei 2022 10:00 Ds. A. vd Stoep (Nieuwland)
8 mei 2022 18:30 Ds. A.L. v. Zwet (Putten)
15 mei 2022 10:00 Ds. J. Prins (Ede)
15 mei 2022 18:30 Ds. J. Prins (Ede)
22 mei 2022 10:00 Ds. J.C. Breugem (Boven-Hardinxveld)
22 mei 2022 18:30 Ds. J. v Dijk (Ridderkerk)
26 mei 2022 10:00 Ds. J. Belder (Harskamp)
29 mei 2022 10:00 Ds. P.C.H.Kleinbloesem (Goudswaard)
29 mei 2022 18:30 Ds. W. v. Weelden (Oud-Alblas)
5 juni 2022 10:00 Ds. H. Roseboom (Kesteren)
5 juni 2022 18:30 Ds. B.L.P. Tramper (Waarder)
6 juni 2022 09:30 Ds. P.M. van't Hof (Rijssen)
12 juni 2022 10:00 Prop. J.J. v.d. Meulen (Genemuiden)
12 juni 2022 18:30 Ds. Dr. M. Visser (Wezep)
19 juni 2022 10:00 Ds. R. Veldman (Nunspeet)
19 juni 2022 18:30 Ds. J. C. Schuurman (Putten)
26 juni 2022 10:00 Ds. P. Vermeer (Wezep)
26 juni 2022 18:30 Ds. E. Gouda (Nieuw-Lekkerland)
3 juli 2022 10:00 Dr. J. v. Beelen (Veenendaal)
3 juli 2022 18:30 Ds. D Breure (Kockengen)
10 juli 2022 10:00 Ds. P.J. Krijgsman (Ridderkerk)
10 juli 2022 18:30 Ds. G. v Wijk (Hedel)
17 juli 2022 10:00 Ds. J.W. Hooydonk (Oldebroek)
17 juli 2022 18:30 Ds. H.B. vd Knijff (Wilsum)
24 juli 2022 10:00 Ds. Joz. A.de Koeijer (Ermelo)
24 juli 2022 18:30 Ds. J. de Jong (Nijkerk)
31 juli 2022 18:30 Ds. F. Hoek (Schoonhoven)
31 juli 2022 10:00 Ds. B.L.P. Tramper (Waarder)
7 augustus 2022 10:00 Ds. P.H. v. Trigt (Ede)
7 augustus 2022 18:30 Ds. M. Goudriaan (Ede)
14 augustus 2022 10:00 Ds. J.J. Verhaar (Krimpen ad IJssel)
14 augustus 2022 18:30 Ds. J. Prins (Ede)
21 augustus 2022 10:00 Ds. J.C. de Groot (Dordrecht)
21 augustus 2022 18:30 Ds. G. Herwig (Nunspeet)
28 augustus 2022 10:00 Ds. T.C. de Leeuw (Sprang Capelle)
28 augustus 2022 18:30 Ds. J.B. ten Hove (Veenendaal)
4 september 2022 10:00 Ds. L.M. Jongejan (Ede)
4 september 2022 18:30 Ds. H. Lam (Werkendam)
11 september 2022 10:00 Ds. H. Roseboom (Kesteren)
11 september 2022 18:30 Ds. H. Roseboom (Kesteren)
18 september 2022 10:00 Ds. J. Tadema (Nijkerk)
18 september 2022 18:30 Ds. L. de Wit (Ede)
25 september 2022 18:30 Ds. L. de Wit (Ede)
25 september 2022 10:00 Ds. J.A.J. Pater (Noordwijk)
2 oktober 2022 10:00 Ds. R. Veldman (Nunspeet)
2 oktober 2022 18:30 Ds. J.C. Breugem (Boven-Hardinxveld)
9 oktober 2022 10:00 Ds. M.A. vd Berg (Groot-Ammers)
9 oktober 2022 18:30 Ds. H.J.T. Lubbers (Woudenberg)
16 oktober 2022 10:00 Prop. R. Slingerland
16 oktober 2022 18:30 Ds. M. Maas (Rijssen)
23 oktober 2022 10:00 Ds. J. de Jong (Nijkerk)
23 oktober 2022 18:30 Ds. A.H. v Mourik (Kamperveen)
30 oktober 2022 10:00 Ds. J. Belder (Harskamp)
30 oktober 2022 18:30 Ds. G. v. Wijk (Hedel)
2 november 2022 14:30 Prop. J.J. vd Meulen (Genemuiden)
2 november 2022 19:30 Ds. L. Plug (Barneveld)
6 november 2022 10:00 Ds. M. Noorderijk (IJsselmuiden)
6 november 2022 18:30 Ds. P.C.H.Kleinbloesem (Goudswaard)
13 november 2022 18:30 Ds. J. de Jong (Nijkerk)
13 november 2022 10:00 Ds. J. de Jong (Nijkerk)
20 november 2022 10:00 Ds. H. v. Wingerden (Rijssen)
20 november 2022 18:30 Ds. T.C. de Leeuw (Sprang Capelle)
27 november 2022 10:00 Ds. A. de Lange (Nieuw-Lekkerland)
27 november 2022 18:30 Ds. J. Muller (Bleskensgraaf)
4 december 2022 10:00 Ds. L. W├╝llschleger (Harderwijk)
4 december 2022 18:30 Ds. L. Plug (Barneveld)
11 december 2022 10:00 Ds. C.J. Barth (Nederlangbroek)
11 december 2022 18:30 Ds. J. Geene (Katwijk)
18 december 2022 10:00 Ds. A.L. v. Zwet (Putten)
18 december 2022 18:30 Ds. J. Harteman (Kampen)
25 december 2022 10:00 Ds. J.J. Verhaar (Krimpen ad IJssel)
25 december 2022 18:30 Ds. M.C. Schreur (Ouddorp)
26 december 2022 09:30 x
31 december 2022 19:30 Ds. J. Tadema (Nijkerk)